logo    Jádrové vrtáky do kovu  HSS, Cobalt a TCT vrtáky   Profesionální, kvalitní jádrové vrtáky a magnetické vrtačky pro průmyslové vrtání kovových materiálů 

>>  JÁDROVÉ VRTÁNÍ <<

 

 

 

 

>> MAGNETICKÉ VRTAČKY <<

 

Magnetická vrtačka

 

BRUSKY A LEŠTIČKY

 

Váš námět, vaše připomínka:

Napište nám názor

 

Výdejní místo - osobní odběr

DIFF s.r.o.

Trnkova 3069/117l

628 00 Brno

Tel:     +420 533 039 094

: obchod@jadrove-vrtaky.cz

Otevírací doba:

PO - PA   7:30 - 15:30Magnetické vrtačky

Magnetické vrtačky

Pokud pracujete ve strojírenství nebo stavebnictví, setkáváte se jistě prací s ocelí. Jedním z nejčastěji prováděných úkonů je vyvrtávání otvorů, zejména v konstrukčních ocelových nosnících. K tomu je samozřejmě potřeba speciální nářadí - jednou z možností, která může být užitečná pro zrychlení a usnadnění Vaší práce, je magnetická vrtačka.

Základem vrtačky je velký magnet, díky kterému je vrtačka pěvně přichycena na kovový povrch, určený k vrtání. Vrtačka je navržena tak, že bez problémů zvládá použití i obrácené vertikální poloze a díky tomu je použitelná i v těch nejnáročnějších podmínkách. Působení magnetického pole je tak sílné, že vrtačka zůstane na svém místě bez ohledu na to, jak velký tlak je na ni vyvíjen. Magnetická vrtačka zvládne i tíhu průměrného dospělého muže!

Magnetické vrtačky jsou dodávány s různě silnými motory, díky kterým mohou vyvrtávat otvory různých průměrů do silných vrstev oceli, nerezi, ocelolitiny a dalších kovových materiálů, v závislosti na použitém vrtáku. Magnetické vrtačky jsou navrženy tak, aby mohly být opakovaně používány i v těch nejnáročnějších podmínkách, ale stále fungovaly jako nové. Díky dlouhé době životnosti, které vám umožní používat Vaši magnetickou vrtačku znovu a znovu, se vám  prostředky vložené do jejího nákupu  rychle vrátí zpět.

Pro zobrazení našeho sortimentu magnetických vrtaček navštivte prosím podstránku Magnetické vrtačky.

 

MTFjMzV